-

15 bin dolarlık hediye

Magazin 2 Aralık 2015 - 12:46
15 bin dolarlık hediye

Güzel şarkıcı Aylin Coşkun yeni yaşını önceki akşam Levent’teki ofisinin bahçesinde verilen partide kutladı. Yaklaşık 100 davetlinin katıldığı doğum günü partisinde Aylin Coşkun’u yakın dostları Hande Yener, Asena ve Eratik gibi isimler yalnız bırakmadılar. Partide en değerli hediye ise Coşkun’un babası Yusuf Bey’den geldiği ortaya çıktı.

15a

Babasından 15 bin Dolarlık hediye yüzük alan şarkıcının duygusal anlar yaşadığı öğrenildi. Gece boyu yerinde hiç durmayan doğum günü kızı Aylin Coşkun, pastasını kankası Hande Yener ve Asena ile birlikte kesti.

18’İ GEÇTİM

Üçlü daha sonra kameralar karşısına geçerken ortaya neşeli bir sohbet çıktı. Coşkun’un yeni yaşı ile ilgili sorulara 18’i geçtim diyerek yanıt vermesi gülüşmeler neden oldu.

15b

Son dönemde ayrılmaz ikili olan Hande Yener doğum gününü kutladığı Coşkun ile arkadaşlığından bahsederken ” Herkes çıkar menfaat ve cüzdanının peşinde. Yeni kraliçe sensin. Sana oynuyorum” dedi. Yener, doğum partisinde bile ezeli rakibi Demet Akalın’ı yine boş geçmedi.

15c

Doğum günü kızı Coşkun’un bir dönem en yakın arkadaşları arasında yer almasına atıfta bulunan Yener, “Dostluğumuzu kıskananlar çatlasın” diyerek yine yaptı yapacağını.

15d

Kaynak: SOZCU / Mustafa DERYAHAN

İÇERİK YORUMLARI
Bağımsız İnternet Gazetesi © 2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema