-

CHP’de dayak iddiası

Gündem 19 Kasım 2015 - 16:17
CHP’de dayak iddiası

CHP eski Milletvekili ve halen Parti Meclisi (PM) üyesi olan Durdu Özbolat’ın gazetesi Yurt, CHP’li Bakırköy Belediyesi Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun eski çalışanını dövdüğünü iddia etti. CHP’li Belediyedeki kavgayı CHP PM üyesi Özbolat’ın gazetesi manşetine taşıdı.

CHP PM üyesi Özbolat’ın gazetesi Yurt, Bakırköy Belediyesi çalışanlarından Anıl Koç’un Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun kendisini arayarak makamına çağırttığını, korumaları ile birlikte dövdüğünü öne sürdü.

Bakırköy’e Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun, belediye çalışan çaycıyı “belediyenin sırlarını dışarıda anlattığı” gerekçesiyle korumalarıyla birlikte dövdüğü iddia edildi. Burnu kırılan çaycı Anıl Koç’un 3 günlük iş görmez raporu aldığı ve burnundan ameliyat olacağı savunuldu.

CHP PM üyesi Özbolat’ın gazetesi Yurt’un Yaşam Gazetesi’nden Selvi Sarıtaç’a dayandırdığı habere göre; Anıl Koç şunları anlattı: “Belediye Başkanı bu sabah beni makamına çağırdı ve bağırmaya başladı. Bağırarak yaptığı suçlamada ise şunları söylüyordu ‘sen benim hakkımda orada burada nasıl ileri geri konuşursun’ diyerek sesini yükseltti. Ben her ne kadar bunların yalan olduğunu söylediysem de inandıramadım. Önce kendisi sonra da korumaları ile birlikte beni dövdüler.”

yurt_191115

İÇERİK YORUMLARI
Bağımsız İnternet Gazetesi © 2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema