-

Oktay Kaynarca’dan Gülben Ergen’e çok sert ‘yasak aşk’ yanıtı!

Magazin 19 Kasım 2015 - 18:51
Oktay Kaynarca’dan Gülben Ergen’e çok sert ‘yasak aşk’ yanıtı!

Takvim’den Özge Gürcan’ın haberine göre hemen her konuda sosyal içerikli mesajlar veren Gülben Ergen, bu kez sert kayaya çarptı.

Ergen, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin ‘çok eşliliği’ normalleştirdiğini yazdı. Ünlü şarkıcıya yanıt, dizinin başrolündeki isim Oktay Kaynarca’dan geldi. Usta sanatçı, Gülben Ergen’e şöyle cevap verdi:

oktay_kaynarca_dan_gulben_ergen_e_cok_sert_yasak_ask_yaniti_h569256_08ffe

‘SEYİRCİ ZEKASINA HAKARET’

“Başarıya saldırmayı başarı görmek de son dönem cahillik. Çok biliyorsan daha iyisini sen yap. Arkadaşımın şarkılarını severek dinliyoruz ama bu mantığa göre bütün şarkılarının, bugüne dek yaptığı bütün işlerin ‘Huzur Sokağı’ tadında olması gerekirdi.

Üzülerek görüyorum ki hala sanatçı arkadaşlarım da dahil yaptığımız işin sanat olduğunu unutuyorlar. Bu mantığa göre dünyanın en iyi filmleri, en güzel şarkıları yapılamazdı. Ayrıca seyrettiğiniz, dinlediğiniz her şeyi ‘aman yaparlar’ deyip engellemeye çalışmak seyirci zekasına hakaret içerir. Sizi rahatsız ettiğini düşündüğünüz yasak aşk, ilk defa bu dizide tanık olduğunuz bir şey midir? Duymadınız ve görmediniz mi? Sizin veya arkadaşlarınızın şarkılarında hiç işlenmemiş bir konu mu?

Başta sanatçı arkadaşlarım unutmamalı sanat özgürdür ve beslenme alanı sadece iyi, güzel, ala ve mükemmel değildir. Eleştiriler doğruyu bulmamız doğrultusunda değerli uyarılardır ama meseleye doğru bakabilme şartıyla.”

İÇERİK YORUMLARI
Bağımsız İnternet Gazetesi © 2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Yazılım ve Tasarım
Wordpress Tema